• Epson EcoTank M3180
-%4

Epson EcoTank M3180

466,10 USD + KDV 487,29 USD + KDV

11.000 sayfalık mürekkep, üç yıl garanti1, Ethernet, Wi-Fi ve USB bağlantısı içeren bu EcoTank ile baskı alın, tarayın, fotokopi ve faks çekin.
Şık ve kompakt bir tasarımda son derece düşük bir TCO ile mono EcoTank yazıcı. Sorunsuz ve kolay yeniden dolum için tasarlanmış şişe içinde gelen dahili mürekkep besleme ile 11,000 sayfaya kadar baskı alın. Wi-Fi, USB ve Ethernet bağlantısı, PCL desteği ve altı saniyelik yüksek FPOT hızı, verimliliği yüksek tutmaya yardımcı olur.


Tasarruf edin

Epson'un Mürekkep püskürtme teknolojisi ile yüksek mürekkep verimi, düşük TCO ve sayfa başına avantajlı maliyet sunar.

Zaman kazanın

Bu güvenilir kartuşsuz yazıcıda, müdahaleyi minimumda tutan gelişmiş bir mürekkep dolum sistemi ve kullanımı kolay mürekkep şişeleri bulunur. Mürekkep düzeyinin net görünümü ve yazıcının ön tarafına yerleştirilen mürekkep tankı sayesinde yeni tasarım kompakttır ve dolum için erişimi kolaylaştırır. Uyku modundan İlk Sayfa Çıkışına (FPOT) altı saniyelik hızlı geçiş süresi ve 20 sf./dak. baskı hızı, işleriniz için fazla beklemeyeceğiniz anlamına gelir.

Enerjiden tasarruf edin

Bir lazer yazıcının aksine mürekkep püskürtme teknolojimiz işlem sırasında ısı gerektirmez ve dolayısıyla enerji kullanımını düşük tutmaya ve elektrik faturalarını azaltmaya yardımcı olur.

Kurumsal özellikler

Wi-Fi, Ethernet, USB bağlantısı ve kompakt ayak izi, bir masa üstüne yerleştirme ve bir kullanıcının masaüstü veya dizüstü bilgisayarına bağlanmanın kolay olduğu anlamına gelir.

Temel Özellikler

  • Düşük toplam sahip olma maliyeti ve enerji kullanımı Baskı maliyetlerinizi son derece düşük tutun
  • Yüksek mürekkep verimliliği Dahili mürekkep ile 11.000 sayfaya kadar baskı alın
  • Zaman kazanın Baskı, tarama, fotokopi ve faks
  • İşletmeler için tasarlandı Dubleks baskı ve PCL desteği
  • Kolay bağlantı Wi-Fi, USB ve Ethernet

ÖNERİLEN ÜRÜNLER